MagnuFuel – názory a cena, oficiální místa, kde koupit

[Celkem: 0   Průměr: 0/5]

Čas, kdy litr benzínu stojí 20 centů, ale o záchranu myšlenku jen „pravý“, jsou dávno pryč. Náklady na pohonné hmoty z roku na rok, poráží své vlastní záznamy a zapnout čerpadlo je ponecháno pouze v paměti motoristů se zkušenostmi. Problém je v tom docela vážně, a pak je tu reklama, ze kterého není úniku, doporučuje koupit speciální zařízení – ekonomizér „MagnuFuel“. Výrobce zaručuje nerespektují jen pro přírodu a 20% úsporu paliva. Jak oprávněné by takový nákup, dnes budeme ji zkoumat.

& nbsp;

Stručný přehled MagnuFuel

Práce přístroje je vlastně velmi jednoduché. „Benzín vstupuje do spalovací komory, které nejsou přímo, ale prostřednictvím systému magnetických polí se známými parametry, které generuje dvěma silnými magnety. Kvůli této palivové směsi se‚ředí‘, a to se stává mnohem více tekutin, a její molekuly jsou v určitém smyslu“ členění „Tím se významně zvyšuje účinnost motoru, a spalování probíhá s mnohem větší účinností a výrazným snížením podílu odpadu“. Jak je uvedeno na internetových stránkách výrobce.

& nbsp;

Instalace a konfigurace MagnuFuel

gricuture bur coe up1 MagnuFuel  názory a cena, oficiální místa, kde koupit Výrobce tvrdí, že instalace nových položek, nepředstavuje žádné obtíže a trvá jen 15 až 20 minut. K tomu je třeba „jen“ opravit malou krabici na palivové hadice (komplexní návod v ceně). Také si všimněte, že zařízení musí pracovat ve zcela autonomním režimu a nebude vyžadovat žádnou další údržbu.

& nbsp;

schopnosti, výhody a nevýhody

Podle výrobce

 • Ukládání 20-25% hmot.
 • Snížení škodlivých emisí do atmosféry.
 • Zvýšení výkonu pohonného systému vozidla.
 • Zjednodušení běžné údržby.
 • Snížení zatížení zátek motoru a zapalovacích.

Identifikovali jsme MagnuFuel

Plusminuszero úsporám toplivoprovoda účinnost potřebuje další nezávislý provincebased reakce a kontrolovatelnost problémy Test machinevision instalací na některých dovážených automobilů (nepravděpodobné)
snížení škodlivých emisí do ovzduší (potvrzeno instrumentální testování) Nedostatečná provoz systému v přítomnosti velkého počtu elektronických oborudovanietorg nízkou cenou ustroystvami vyžaduje, aby řidič mít určité dovednosti nezávislé sporchissimo s mnoha vozy nejrůznějších proizvoditelyami vysoká pravděpodobnost přímého nákupu padělaného zboží (při nákupu v maloobchodě obchodní sítě), autonomní provoz bez zásahu řidiče

>>>>  Dynamite - se aktivátor skus, recenze a ceny, komentáře, jak to funguje? kup nyní,

Recenze skutečných kupujících MagnuFuel

 • Anatoly (Datsun, auto asi rok). „Svedl reklamního oběžníku, který byl v blízkosti trhu. Koupil. Dej sám. Chodím po dobu 3 měsíců. Spotřeba benzínu se snížila, ale je stále velmi málo. Otestujte on“.
 • Maxim (Lada Priora od oficiálního prodejce). „Dej MagnuFuel přesvědčil konzultantem. I když to není zklamaný, ale nijak zvlášť se inspirovat. Práce, neptal se dobře najíst. Nicméně, na čerpací stanici teď navštívit ne tak často.“
 • Edward (Škoda Rapid, koupil s ním a opraven po nehodě). „Krabice opravdu funguje -.. Miluji to Put však sto“
 • Victor (Volvo jeden ze starých verzí). „Je agresivní, ale efektivita no jak natankovat, a natankovat, a celá úspora -! Nafouknutý“.
 • Peter (VAZ 2121, 4 roky). „Potvrdit řekl Victor je kompletní nesmysl. Slíbil hodně, ale nic. Myslel zachránit, ale jen zbytečně vyhodil peníze. Je to škoda.“

Video hodnocení ze sítě

Vážení čtenáři, a možná i uživatelé produktu! Byli bychom rádi slyšet váš názor o MagnuFuel produktu. Budeme vděčni za jakoukoliv informaci.

& nbsp;

Emilie Jurečková
About Emilie Jurečková 147 Článků
Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná.Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka.Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow.Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči.V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec.Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.