Nautubone – negativní komentáře, názory, cena, oficiální internetové stránky

Nautubone - negativní komentáře, názory, cena, oficiální internetové stránky
Nautubone - negativní komentáře, názory, cena, oficiální internetové stránky
[Celkem:    Průměr: /5]

Podle statistik, na nemoci pohybového ústrojí trpí 70% obyvatelstva. Důvodem je, že kosti, chrupavky a klouby jsou neustále vystaveny zatížení. Nemoci svalově-kosterní soustavy zhoršují kvalitu života, což vede k omezenou schopností pohybu a vyžadují dlouhodobou léčbu. Mezi účinné doplňky, které jsou schopny řídit práci pohybového aparátu se týká Nautubone.

Složení Nautubone

Tento doplněk patří do kategorie potravinových doplňků a má komplexní složení. Léková forma – kapsle, které se skládají z aktivní složky a pomocných

.

Hlavní účinnou složkou je glukosamin sulfát z kategorie chondroprotection, který má schopnost posilovat a přestavět tkáně chrupavky.

3 27 Nautubone  negativní komentáře, názory, cena, oficiální internetové stránky

Kromě glukosamin sulfátu, kompozice zahrnuje:

P>

 1. Suchý extrakt z kůry vrby stříbra. Extrakt bohatý na vitamíny a třísloviny, flavonoidy, což má silné protizánětlivé a analgetické účinky.
 2. kyselina askorbová. Stimuluje proces kolagenu a enzymů účastnících se tvorby chrupavky a šlachy.
 3. Oxid hořečnatý. Patří do kategorie stimulancií, zlepšuje enzymatické procesy v kostní tkáni.
 4. přeslička extrakt v suché formě. Úlevy záněty, podporuje vylučování toxinů a cholesterolu, zlepšuje celkovou a lokální imunitu.
 5. vápenatý laktát. Zvyšuje pevnost kostí, pomáhá vylučovat soli těžkých kovů. Navíc laktát vápenatý má antihistamické akci.

Mezi pomocnými složkami biologicky aktivních přísad zahrnují oxid křemičitý, monohydrát laktózy a stearát vápenatý.

Balm Nautubone také obsahuje spoustu užitečných rostlinných výtažků a extraktů. Stejné účinné látky – glukosamin sulfát. Ale kromě toho, tato kompozice obsahuje:

 1. chaga.
 2. přeslička.
 3. Směs hlohu ovoce, šípky, horské popel a černý rybíz.
 4. Oddenky mochna bahenní.
 5. Suché kořeny Hedysarum a lékořice.

Biologicky aktivní přísada ve formě gelu se skládá z bezpečných látek, které nezpůsobují alergie:

 1. mravenčí alkohol. Snižuje zánět, zlepšuje látkovou výměnu v postiženém kloubu tašce.
 2. Glukosamin sulfát.
 3. kolagen. Poskytuje pevnost a pružnost pojivové tkáně.
 4. eukalyptový olej. bolest úlevy a otoky, má aktivitu pro hojení rány.
 5. Mentol. Má silný analgetický účinek.
 6. hřebíčkový olej. Uvolňuje svaly po intenzivní cvičení snižuje bolest.
 7. OL>

  Indikace Nautubone

  Nautubone úspěšně používá v komplexní léčbě patologických stavů pohybového aparátu –

  artritida, artróza, osteochondróze, skapulohumerální periarthritis, spondylóza. Doplněk je dobře zaveden v léčbě ankylózou -. Abnormální nehybnost kloubů

  V lékařské praxi se nástroj podáván pacientům s komplexními zlomenin kostí k urychlení fúzi a, aby se zabránilo rozvoji degenerativních procesů. Do bloku použití doplňku profylakticky, zejména ve zvýšené zatížení páteře, pro snížení negativních dopadů na pohybový aparát.

  Aplikace obvod Nautubone

  Způsob podání a dávkování závisí na způsobu výroby doplňku a diagnostiku. Nautubone vyrobené ve formě tobolek a balzámu (orální) a ve formě gelu (pro venkovní použití).

  Gel se používá pouze lokálně, aplikaci na problémové oblasti a jemně masírovat. Užívání kapslí se provádí během jídla, by měla denní dávka by neměla být větší než 3 kapsle. Balzám

  a href 2 Nautubone  negativní komentáře, názory, cena, oficiální internetové stránkyNautubone/2.jpg” alt=”” class = “aligncenter” width=”420″ height=”240″ />

  uvnitř se používá, ne více než 10 ml za den.

  Kontraindikace Nautubone

  Nautubone dobře snášena pacienty, ale řada kontraindikace je. Doplněk pro orální podávání je zakázáno použít v případě alergie na kteroukoliv složku kompozice. Nedoporučuje se použití se těhotenství a kojení.

  doplněk je ve formě gelu nelze použít, když je sklon k alergické vyrážky, a přítomnost na kůži popáleniny, poranění. Proto před léčba by měla provést test citlivosti. Malé množství gelu aplikuje na kůži v ohybu ohbí a 2-3 hodiny posoudit výsledek. Pokud je kůže zarudlá, došlo k svědění, pak aplikovat lék nemožné.

  Nautubone lze připsat do kategorie potravinových doplňků průměrné cenové kategorie.

  Nejvyšší cena stanovena na produkt ve formě balzámu z … na 250 ml. Levnější kapsle a to stát kdekoli od … na 30 tisíc.

  Recenze Nautubone

  Většina hodnocení výrobku jsou pozitivní. Spotřebitelé říci, bezpečné a přírodní složení, dobré léčebné výsledky při léčbě artritidy a osteoartritidy. Mezi nedostatky přidělit co Dodatek obtížné najít v lékárnách na volném trhu.

  Anna,

  38 let, Saratov:

  „Trvalo kapsle Nautubone od osteoartrózy Bolest je pryč hned, ale asi po 2 týdnech, ale po měsíci jsem zapomněl o nemoci na dlouhou dobu.“. .

  Sergei, 60 let, Magnitogorsk: „Kapsle byly pořízeny podle doporučení lékaře po komplikovanou zlomeninu holenní kosti V důsledku toho kost uzdravil normálně bez napětí a za méně než jeden. měsíc a půl“.

  Marina, 56 let, Novosibirsk:. „trpí artritidou po dobu 10 let s trvalým zlepšením v oblasti zdraví přišel poté, co začal pravidelně potřísněné kolena gelem Nautubone. bolest a ztuhlost v kloubech rychle mizí, mohou volně pohybovat“.

  Basil, 48 let, Volgograd: . “Dodatek se během 30 dnů s přestávkami To pomáhá ztuhlost, která postihuje v posledních 5 letech”

  zdroj

  Nautubone komplex trojitý na vybrání kloubů

  Podobně jako:

  Drahé

  Klouby, je skutečnost, že dříve nebo později začne obtěžovat téměř všechno, a není imunní z toho, a to nejen o seniory, ale i mladé.
  Také mám tento problém, takže se týkala klouby a aby se zabránilo silné zhoršení.
  Komplex zahrnuje Nautubone balzám, gel pro klouby a kapsle pro orální podávání.
  balzám příliš,

  1 6 Nautubone  negativní komentáře, názory, cena, oficiální internetové stránky

  mimochodem se užívá orálně dvě čajové lžičky jedenkrát denně.
  Je vhodnější pro prevenci onemocnění, nebo mohou být použity v léčbě.
  Ale kapsle pít jeden třikrát denně a Geli kloubů namazat až 3 krát denně.
  balzám složky:

  Složení kapslí:

  Složení gelu:

  No, není tak špatné složení. I trochu jako to, a pokud je prodáván v lékárně, tak bych určitě koupil.
  Tři tisíce dokonce na skladě na mě moc.

  Nautubone (komplex trojitý nárok na vybrání kloubů) je tzv biologická aditiva, i když ve skutečnosti to může být přičítáno homeopatické doplňky.

  Pokud budeme hovořit o nedostatky, které se začnou, pak se tento nástroj může být účinné v mírnějších stádiích onemocnění kloubů, nebo v komplexní léčbě onemocnění pohybového aparátu. Jako hlavní doplněk by měla trvat poměrně dlouhou dobu cítit efekt. Během prvního týdne od přijetí může být takové nepříjemné symptomy jako zhoršení v „problémových“ oblastí (kloubů, páteře, atd.) Může se objevit v amplifikaci bolesti, zánětlivých procesů, horečka, bolesti etcD. Po určité době, kdy stabiliziruemost.

  Z „profesionály“: z důvodu složení vegetace, doplněk je opravdu účinná. Samozřejmě, že v pokročilých stádiích to bude mít malý rozdíl, ale to může být užíván jak preventivní a léčebné účely. Například, tam jsou lidé, kteří jsou kategoricky není vhodná chondroitin obsažena téměř ve všech standardních doplňků určených k léčbě kloubů. Má příliš mnoho vedlejších účinků a alergické reakce. Z tohoto důvodu je Nautubone být spuštěna, jestliže není alternativou, pak pomocný nástroj pro společné problémy.

  Například stejný mochna již dlouho používá v tradiční medicíně jako lék na léčbu nemocí pohybového aparátu. Je schopen nejen „zlomit“ soli a odstranit z oblastí „stagnace“. Také vzhledem ke složení bylin, klouby postupně obnovit jeho původní funkce zmizí příznaky bolesti, atd.

  zdroj

  Nautubone kapslí 30 klouby páteře recenzí

  – & gt; Úvod // produkt Katalog // Nautubone (NautuboneLE) kapslí pro kloubů a páteře

  Nautubone (NautuboneLE) kapsle pro kloubů a páteře

  formy produktu:. 30 kapsle 500 mg

  Aktivní složky:. Glukosamin sulfát, suchý extrakt z kůry bílé vrby, laktát vápenatý, oxid hořečnatý, suchý extrakt z přesličky, kyselina askorbová

  Glukosamin sulfát patří do třídy Preparáty pro křupavku, který je v současné době široce používán při léčbě onemocnění kloubů. Jsou přirozenou součástí kloubní chrupavky, jsou součástí proteoglykanů a glykosaminoglykanů chrupavky. Nejdůležitější moment patogenezi osteoartrózy je tvorba proteoglykanů, který spočívá v depolymeraci protein-polysacharidových komplexů s tvorbou malých sloučenin, které opouštějí chrupavku. To také narušena funkce chondrocytů, které syntetizují méně stabilní proteoglykany, vyvíjí ztráta fyziologických vlastností chrupavky, což je doprovázeno tvorbou chrupavky erozí a trhlin. Glukosamin je sloučenina glukózy a aminokyselin. Část glykoproteinu – thyreoglobulinu, který hraje významnou roli v reakci kondenzace molekul diyodtirozina ve štítné žláze. To je v přírodě široce rozšířená, je součástí mnoha polysacharidů obsažených v tkáních obratlovců a je hlavní složkou chitinu – strukturální polysacharid, který tvoří vnější kostru hmyzu, krabi atd. To je také v mléce oligosacharidů , polysacharidy z pojivové tkáně, skupina-specifických látek v krvi, glykoproteinů krevní plazmy. Glukosamin je aminocukr potřebné pro výstavbu pojivové tkáně, jako složky glykosaminoglykanů (mukopolysacharidy) a glykoproteiny. Podílí se na tvorbě nehtů, šlach, kůže, očí, kostí, šlach a srdečních chlopní. Hraje roli v procesech sekretů sliznice trávicího traktu, močových a dýchacích cest. Obohacení stravy s glukosaminem pomáhá snížit příznaky bolesti v osteoartritidy a zvýšená pohyblivost kloubů, což je indikováno na astma, jídlo a respirační alergie, kožních onemocnění.

  Glukosamin sulfát používá v léčbě osteoartritidy a podobných onemocnění, jako je přirozený metabolit, jako prostředek pro vyvíjení ochranný účinek proti chrupavky.

  Z bílé vrbové kůry. Kůry bílé vrby obsahuje katechin třísloviny (3-10%), glykosid salicinových, který pod vlivem enzymu Silikáty je rozdělena na glukózu a deriváty kyseliny salicylové; flavony, vitamín C, pryskyřičné látky. Přípravky z vrbové kůry mají protizánětlivé, antipyretické, analgetické, diuretické vlastnosti, podporuje vylučování kyseliny močové z těla, a tak jsou široce používány v léčbě zánětlivých a metabolických onemocnění kloubů. Vodný extrakt z kůry jednoznačná vystavovací antivirové a hemostatické vlastnosti. Primární použití vrbové kůry pro zánětlivých onemocnění kloubů – artritidy, revmatismu

  .

  přeslička – má široký farmakologický účinek na tělo, diuretikum, protizánětlivý, dezinfekční prostředek, hemostázy a hojení ran efekt. To zlepšuje celkový metabolismus, přispívá k normalizaci vody sůl metabolismu, vylučování cholesterolu, různé toxiny; posiluje imunitní vlastnosti organismu, stimuluje funkci kůry nadledvin, zabraňuje tvorbě močových kamenů.

  Zvláštní hodnota je zde vysoký obsah křemíku ve snadno stravitelné (kyselina křemičitá) formě. Křemík se podílí na syntéze proteinů pojivové a epitelové tkáně, zejména kolagenu (hlavní plastových dílů chrupavky.) – a tím, tvorbu a regeneraci těchto tkání a udržovat jejich pevnost a pružnost

  Vitamin C (kyselina askorbová). Kyselina askorbová je nezbytná pro funkční integraci sulfhydrylových skupin enzymů pro tvorbu kolagenu a intracelulárních konstrukčních prvků, důležitých pro tvorbu chrupavky, kosti, zuby a se hojících ran.

  oxid hořečnatý. Hořčík je součástí metaloproteinů – komplexních proteinů, obsahující ve svém složení kovů nedobachii, skupiny bez proteinu. On je jedním z aktivátory, které zvyšují aktivitu enzymů, zesilovat jejich účinek.
  biosyntéza proteinů je v přímé účasti iontů hořčíku, která je nezbytná pro provádění reakcí aktivovaných aminokyselin a zachování integrity ribozomů. Během syntézy acetyl-CoA, fosfocholin a chainposition podstatné iontů hořčíku.

  laktát vápenatý. provádí vápníku v těle řadu funkcí:

 • plast a konstrukční, který je součástí primárního minerálního podílu kostní tkáně – oxyapatite, mikrokrystaly, které tvoří tvrdou strukturu kostní tkáně;
 • přispívá ke stabilitě buněčných membrán, které tvoří spojení mezi negativně nabitými skupinami fosfolipidů, strukturních proteinů a glykoproteinů;
 • podílí na provádění mezibuněčných spojení, které poskytují adhezi buněk v teneobraznyh (proces adheze);
 • nezbytné pro normální vzrušivost nervové tkáně a kontraktilitu svalových vláken;
 • je aktivátorem některých enzymů a hormonů, nezbytnou složkou systému krevní koagulace;
 • podílí na regulaci propustnosti buněčných membrán, má účinek opačný k sodíku, podporuje vylučování solí těžkých kovů a radionuklidy ukazuje, antioxidační účinek, má protialergické působení.

Doporučení pro použití: dospělí jedna tobolka 3 krát denně během jídla. Doba trvání 4-6 týdnů.

obsah biologicky aktivních složek v denní dávce:

Componentmgr% RSP * глюкозамин720103витамин С1521магний6015дубильные вещества3015

*% RSP. – procento doporučené denní úrovních příjmu

Kontraindikace: individuální intolerance na složky, těhotenství a kojení. Před použitím doplňků se doporučuje konzultovat s lékařem.

Skladování: V suchu, chráněn před přímým slunečním zářením při teplotě nepřesahující 25 ° C. Udržujte mimo dosah dětí.

zdroj

Nautubone kapslí 30 klouby páteře recenzí

– & gt; Úvod // produkt Katalog // Nautubone (NautuboneLE) kapslí pro kloubů a páteře

Nautubone (NautuboneLE) kapsle pro kloubů a páteře

formy produktu:. 30 kapsle 500 mg

Aktivní složky:. Glukosamin sulfát, suchý extrakt z kůry bílé vrby, laktát vápenatý, oxid hořečnatý, suchý extrakt z přesličky, kyselina askorbová

Glukosamin sulfát patří do třídy Preparáty pro křupavku, který je v současné době široce používán při léčbě onemocnění kloubů. Jsou přirozenou součástí kloubní chrupavky, jsou součástí proteoglykanů a glykosaminoglykanů chrupavky. Nejdůležitější moment patogenezi osteoartrózy je tvorba proteoglykanů, který spočívá v depolymeraci protein-polysacharidových komplexů s tvorbou malých sloučenin, které opouštějí chrupavku. To také narušena funkce chondrocytů, které syntetizují méně stabilní proteoglykany, vyvíjí ztráta fyziologických vlastností chrupavky, což je doprovázeno tvorbou chrupavky erozí a trhlin. Glukosamin je sloučenina glukózy a aminokyselin. Část glykoproteinu – thyreoglobulinu, který hraje významnou roli v reakci kondenzace molekul diyodtirozina ve štítné žláze. To je v přírodě široce rozšířená, je součástí mnoha polysacharidů obsažených v tkáních obratlovců a je hlavní složkou chitinu – strukturální polysacharid, který tvoří vnější kostru hmyzu, krabi atd. To je také v mléce oligosacharidů , polysacharidy z pojivové tkáně, skupina-specifických látek v krvi, glykoproteinů krevní plazmy. Glukosamin je aminocukr potřebné pro výstavbu pojivové tkáně, jako složky glykosaminoglykanů (mukopolysacharidy) a glykoproteiny. Podílí se na tvorbě nehtů, šlach, kůže, očí, kostí, šlach a srdečních chlopní. Hraje roli v procesech sekretů sliznice trávicího traktu, močových a dýchacích cest. Obohacení stravy s glukosaminem pomáhá snížit příznaky bolesti v osteoartritidy a zvýšená pohyblivost kloubů, což je indikováno na astma, jídlo a respirační alergie, kožních onemocnění.

Glukosamin sulfát používá v léčbě osteoartritidy a podobných onemocnění, jako je přirozený metabolit, jako prostředek pro vyvíjení ochranný účinek proti chrupavky.

Z bílé vrbové kůry. Kůry bílé vrby obsahuje katechin třísloviny (3-10%), glykosid salicinových, který pod vlivem enzymu Silikáty je rozdělena na glukózu a deriváty kyseliny salicylové; flavony, vitamín C, pryskyřičné látky. Přípravky z vrbové kůry mají protizánětlivé, antipyretické, analgetické, diuretické vlastnosti, podporuje vylučování kyseliny močové z těla, a tak jsou široce používány v léčbě zánětlivých a metabolických onemocnění kloubů. Vodný extrakt z kůry jednoznačná vystavovací antivirové a hemostatické vlastnosti. Primární použití vrbové kůry pro zánětlivých onemocnění kloubů – artritidy, revmatismu

.

přeslička – má široký farmakologický účinek na tělo, diuretikum, protizánětlivý, dezinfekční prostředek, hemostázy a hojení ran efekt. To zlepšuje celkový metabolismus, přispívá k normalizaci vody sůl metabolismu, vylučování cholesterolu, různé toxiny; posiluje imunitní vlastnosti organismu, stimuluje funkci kůry nadledvin, zabraňuje tvorbě močových kamenů.

Zvláštní hodnota je zde vysoký obsah křemíku ve snadno stravitelné (kyselina křemičitá) formě. Křemík se podílí na syntéze proteinů pojivové a epitelové tkáně, zejména kolagenu (hlavní plastových dílů chrupavky.) – a tím, tvorbu a regeneraci těchto tkání a udržovat jejich pevnost a pružnost

Vitamin C (kyselina askorbová). Kyselina askorbová je nezbytná pro funkční integraci sulfhydrylových skupin enzymů pro tvorbu kolagenu a intracelulárních konstrukčních prvků, důležitých pro tvorbu chrupavky, kosti, zuby a se hojících ran.

oxid hořečnatý. Hořčík je součástí metaloproteinů – komplexních proteinů, obsahující ve svém složení kovů nedobachii, skupiny bez proteinu. On je jedním z aktivátory, které zvyšují aktivitu enzymů, zesilovat jejich účinek.
biosyntéza proteinů je v přímé účasti iontů hořčíku, která je nezbytná pro provádění reakcí aktivovaných aminokyselin a zachování integrity ribozomů. Během syntézy acetyl-CoA, fosfocholin a chainposition podstatné iontů hořčíku.

laktát vápenatý. provádí vápníku v těle řadu funkcí:

 • plast a konstrukční, který je součástí primárního minerálního podílu kostní tkáně – oxyapatite, mikrokrystaly, které tvoří tvrdou strukturu kostní tkáně;
 • přispívá ke stabilitě buněčných membrán, které tvoří spojení mezi negativně nabitými skupinami fosfolipidů, strukturních proteinů a glykoproteinů;
 • podílí na provádění mezibuněčných spojení, které poskytují adhezi buněk v teneobraznyh (proces adheze);
 • nezbytné pro normální vzrušivost nervové tkáně a kontraktilitu svalových vláken;
 • je aktivátorem některých enzymů a hormonů, nezbytnou složkou systému krevní koagulace;
 • podílí na regulaci propustnosti buněčných membrán, má účinek opačný k sodíku, podporuje vylučování solí těžkých kovů a radionuklidy ukazuje, antioxidační účinek, má protialergické působení.

Doporučení pro použití: dospělí jedna tobolka 3 krát denně během jídla. Doba trvání 4-6 týdnů.

obsah biologicky aktivních složek v denní dávce:

Componentmgr% RSP * глюкозамин720103витамин С1521магний6015дубильные вещества3015

*% RSP. – procento doporučené denní úrovních příjmu

Kontraindikace: individuální intolerance na složky, těhotenství a kojení. Před použitím doplňků se doporučuje konzultovat s lékařem.

Skladování: V suchu, chráněn před přímým slunečním zářením při teplotě nepřesahující 25 ° C. Udržujte mimo dosah dětí.

zdroj

Nautubone

Kloubní chrupavka, funkce, pojivové tkáně se téměř výhradně složen z matrice v tahu, to extracelulární matrix je 91% z vysokomolekulárních sloučenin, v medicíně nazývá proteoglykanu. Jen málo lidí ví, co je důležité proteoglykanů a oni jsou vlastně udržovat normální hladinu hydratace chrupavky kloubu, zajištění normalizaci odpružení a mazací funkce synoviální tekutiny.

Řádkové doplňky Nautubone Shuster nabídek nepostradatelnou pomůckou pro normální fungování kloubů, protože všechny nástroje spoléhají na glukosamin. Glukosamin je jeden z typů protheoglicanov, význam, který je popsán výše. Jakékoliv onemocnění kloubů začíná s tím, že chrupavka ztrácí své tlumicí vlastnosti, přičemž je spoj vystaven zatížení a po chvíli začíná deformovat, postupně zmenšený a opotřebení kloubu. Je proto velmi důležité pro obnovení hladiny proteoglykanů, s cílem obnovit všechny potřebné metabolické procesy v pojivové tkáně.

Je třeba poznamenat, že proteoglykany obsahují nejenom kloubní chrupavky, ale také jsou spojovací prvky v meziobratlových plotének a vazů šlach. Glukosamin, který je hlavní složkou celé řady Nautubone, je součástí různých farmaceutických příplatku Preparáty pro křupavku. Tyto doplňky jsou zaměřeny na léčbu onemocnění páteře, kloubů v případě, kdy jsou degenerativní-dystrofické patologie a změny chrupavky.

Nautubone: gel, balzám, krém

Společnost Schuster Nautubone produkovat řadu produktů pro udržování normální fungování páteře a kloubů, vyrábí několik typů řešení: balzám, gel, krém. Každý z těchto doplňků se od sebe liší a jsou navrženy pro specifické funkce.

 1. Gel pro styk Nautubone – na základě vysokého obsahu kolagenu a glukosaminu. Kolagen udržuje hladinu vody v tkáních a buňkách, udržuje pružnost pojivových tkání a jejich pružnosti. Glukosamin má několik vlivů:
 2. OL>

 • vyvolává obnovu regeneračních procesů chrupavky;
 • vyživuje kloubů a pojivové tkáně;
 • je substrát, který tvoří matrici, chrupavek;
 • zlepšuje pohyblivost kloubů;
 • vede k normální metabolické procesy v kloubech a tkáních vyvolává syntézu proteoglykanů s kolagenu a hyaluronové kyseliny;
 • v případě, že pravidelné aplikaci gelu glukosamin zpomaluje proces degenerace kloubů a páteře a v paravertebrálních měkkých tkání;
 • je lék proti bolesti, zmírňuje zánět;
 • zlepšuje kvalitu a produkci synoviální tekutiny.

Obsah mravenčí alkoholu podporuje rychlé a maximální průnik užitečných složek gelu hluboko uvnitř.

 1. balzám Nautubone – nástroj proveden na vodního extraktu rostlinných organických surovin. Složení balzámu neobsahuje alkohol na bázi složky, barviva, příchutě. Balzámem z větší části sestává z glukosaminu, který normalizuje všechny funkce kloubní chrupavky. Vzhledem k přítomnosti v balzám léčivých rostlin, dodatek provádí následující účinky na lidské tělo a kloubů:
 • doplní tělu s vitamínem C,
 • obohacena o makro a mikroelementů;
 • je zdrojem flavonoidů a taniny.

Pro udržení zdraví pohybového aparátu a jeho součásti se neobejde bez těchto živin, které vyživují kloubní chrupavky, páteře, vaz, šlachu a meziobratlové ploténky.

 1. Smetanové Schuster Nautubone je dále určen pro tyto účely:
 • přispět k obnově chrupavky;
 • zabraňuje destruktivní procesy v kloubů a páteře;
>>>>  Fungolock sportovní nohou - názory, cena, komentáře, oficiální stránky
Emilie Jurečková
About Emilie Jurečková 215 Článků
Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná. Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka. Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow. Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči. V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec. Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.