Silane Guard – tekuté sklo, názory, cena, kde koupit, lékárna, je to za to?

[Celkem:    Průměr: /5]

Díky vědeckého vývoje a intenzivního rozvoje automobilového průmyslu, technologové přinesly jedinečnou nová látka – kapalina silan sklo stráž. Povlak za méně než pět let získala kultovní status. Produkt byl schopen ocenit spotřebitelům téměř po celém světě.

Více se dozvíte na oficiálních webových stránkách

Výrobek se používá k vytvoření ochranného povlaku na povrchu tělesa, a patří do kategorie prostředků dvousložkových. Po smísení se materiál není uložen. Proto, pokud během provozu existuje mnoho řešení, budete muset přizpůsobit, jinak to bude tvrdnout.

ppe bright coe up1 1 Silane Guard  tekuté sklo, názory, cena, kde koupit, lékárna, je to za to? Tak dělá výrobek

Použít Vodní sklo Silan Guard výhradně pro účely barvení povrchových složek těla. Přípravek se aplikuje na oblasti, které neumožňují přímý prach a ultrafialové záření. Při nízkých teplotách je zakázáno použít směsi. Před nanesením make-up Také byste měli provádět aplikaci vyzkoušet na malé ploše.

Co je zakázáno pokrytí s kapalinou:

 • prvky skládající se z umělé hmoty;
 • detaily vytesané na ní, nebo chrom;
 • nárazník;
 • Gaburici, světlomety, obrysová světla, okna a další výrobky ze skla.

Je-li v tomto procesu, Wilson Silan Guard zasáhla jeden z těchto objektů co nejdříve otřete plochu čistým vlhkým hadříkem. Při čištění se doporučuje používat vlákna nebo měkkou houbu.

V době dokončení nátěru těla požadované v blízké budoucnosti, aby leštění auto v místnosti, kde je dobré větrání nebo hodně Windows, které lze otevřít pro větrání. Nezapomeňte, že chemický účinek nastane ihned po otevření obalu. Udržujte Vodní sklo pro automobily Willson Silan stráže pod širým nebem je zakázáno. Po aplikaci, nejsou zbytky znovu použít.

ppe keybord brekft crey1 Silane Guard  tekuté sklo, názory, cena, kde koupit, lékárna, je to za to? Pokud po použití složení vlevo, opět není použit

skladování uzavřených zásobnících se doporučuje použití v prostorách, kde se teplotní rozmezí nepřekročí 40 ° C. Měli byste také nedovolí zmrazení směsi. Aby se zabránilo úniku, měli byste uložit materiál ve vzpřímené poloze a vyhnout se přímému slunečnímu záření. Po použití celé kompozici, se používá zásobník kapalného silanu skla stráž.

>>>>  ProSlim Active - negativní komentáře, názory, cena, oficiální internetové stránky

Co je tekutý sklo Silan Guard

složení materiálu obsahuje následující součásti:

 • polymerní složky podle silanu;
 • V oleji rozpustné složky;
 • prvek, který přispívá k tuhnutí.

Maximální životnost výrobku od data výroby je 5 let.

Co je součástí stráž Wilson:

 1. Láhev s tekutým sklem auta Willson Silan stráže.
 2. houba v aplikátoru, který je aplikační vrstva.
 3. Je ubrousky jsou určeny k očištění.
 4. Aby bylo zajištěno, že výrobek nebyl poškozen kůže v balíku je ochranná latexové rukavice.
 5. Také povinný návod s podrobným popisem všech postupů, které lze provádět s tímto materiálem.
 6. OL>

  Návod k použití Silan gardy

  V typickém případě leštění proces auto vyžaduje spoustu času a výsledek leštění nemůže ospravedlnit očekávání. Po nastříkání produktu, je nutné ve zrychleném tempu třít kapaliny do povrchu těla, která vyžaduje hodně úsilí.

  Více se dozvíte na oficiálních webových stránkách

  Pokud jde o produkt Silangan, tento materiál je poměrně jednoduché. Zde je hlavní věc, dodržovat všechny pokyny výrobce. V první řadě je třeba pečlivě očistit povrch těla a nechte zaschnout.

  Jak funguje tělo po leštění skla

  Je třeba poznamenat, že k dosažení co nejlepší vzhled vozu před aplikací přípravku na umělou jíl od stejného výrobce. Uživatelské recenze o tekuté sklo na auto přidělit, že postřikové kapaliny je nejúčelněji při teplotě 25-30 ° C a bez přímého vystavení ultrafialovému záření. V těchto podmínkách se reakční směs dosáhne měkkou konzistenci a tvrdne tak rychle.

  Složení jednosložková se doporučuje použít okamžitě po celém těle, a individuálně – První blatníky, pak jsou dveře, kapota a nakonec střecha. Tak je možné se vyhnout nepříjemnostem v procesu, do závěrečné fáze leštění.

  Krok za krokem Silan Guard

  1. Používejte ochranné pomůcky a ochranné rukavice.
  2. Opatrně RUB suchým hadrem netřepivým povrchem, který je určen ke zpracování.
  3. Připravte aplikátor, pak se na ně vztahují monolitické vrstvy materiálu. Ne šetřit na výrobku, povlak musí naučit cast bez mezer.
  4. OL>

   Je důležité věnovat pozornost tvářích aplikátoru, jeden z nich má šedou barvu, druhá bílá. Je pokryta první straně.

   1. Next, RUB tekuté skleněné těleso. Udělat měkké pohyby bez silného tlaku. Je důležité, aby otřete celý povrch.
   2. Po vytvoření chrání tělo je třeba počkat asi 7-10 minut, takže vrstva je zcela vyschla. Pokud je povrch získají bílé, mírně matný barvy, můžete přistoupit k další fázi.
   3. bot a šumivé účinek je vzhledem k vozidlu otřením potažený povrch Silan Guard (silan), speciální tkaniny, který je dodáván s kapalinou.
   Více se dozvíte na oficiálních webových stránkách

   Jeden balíček Silan Guard tekuté sklo bude stačit na 3-4 aplikace na modelu středně velké sedan. Po leštění se nedoporučuje provádět čištění bezkontaktní do jednoho týdne. je tato doba, aby zajistily, že vrstva získala požadovanou hustotu a je pevně upevněn na povrchu automobilu.

   ppe juice ppe beverge1 1 Silane Guard  tekuté sklo, názory, cena, kde koupit, lékárna, je to za to? Je-li plně v souladu se všemi pravidly uvedenými v uživatelské příručce pro Wilson tekutého skla, produkt pravidelně bude sloužit jeden rok nebo 22 motoru.

   povlak má špínu, vodu – a nečistoty odpuzující účinek

   Je třeba poznamenat, že ochranný materiál může být aplikován na jednu stejné místo několikrát získat vícevrstvé struktury. Často se výrobci těchto produktů tvrdí, že další vrstva může nebo nemusí přinést žádný výsledek nebo poškodit předchozí. S kapalinou sklo Silan Guard všechno úplně špatně, povlak schopný zvýšit úroveň ochrany a efekt třpytu.

   Při vytváření vícevrstvou ochranu by měly být uchovávány po časovém intervalu po aplikaci každé vrstvy. Doba potřebná k úplnému vytvrzení. Mezi prvním a druhým interval by měl být alespoň 12 hodin, mezi 3-4 -. 24, a tak dále

   Výhody a nevýhody kapalina silanu skla Guard

   Vodní sklo Silan Guard existuje mnoho pozitivních aspektů, nejdůležitější přednosti uživatelů jsou následující:

   1. Ekonomická spotřeba. Jedna lahvička 95 ml bude stačit pro aplikaci 3-4 vrstev na jednotlivých osobních vozidel.
   2. Produkt, kromě ochranné funkce, ale slouží odpuzující vodu, který zabraňuje korozi.
   3. Kapalina je snadno použitelná, je pevný a tvoří jednotný, monolitická vrstva, a to i v případě, že se aplikuje 5 krát.
   4. V porovnání stejných materiálů, tekuté sklo Silan Guard má průměrnou hodnotu …., kdy se cena dalších produktů až do ….
   5. OL>

    Uživatelé zmíněny nedostatky leštidla:

    1. Po otevření lahvičky je nutné použít celý díl, protože se rychle stává nepoužitelným.
    2. Je nemožné zvládnout auto pod širým nebem, prach je obtížné dosáhnout dobrého výsledku. Pouze v uzavřené místnosti, bude stroj vypadat dokonale.
    3. Produkt není zastoupen ve volném obchodu, ale je k dispozici na objednávku v internetovém obchodě kosmetiky. Prodat Europen distributoři čínského portálu aliexpress a soukromých mediátorů.
    4. OL>

Emilie Jurečková
About Emilie Jurečková 215 Článků
Emilie Jurečková je 25 let starý umělec, který rád sleduje sport, plavání a vandalizaci autobusových zastávek. Je zábavná a kreativní, ale může být také velmi nudná a trochu nudná. Je to česká muslimka. Začala studovat chemii na vysoké škole, ale nikdy nedokončila kurz. Je vegetariánka. Fyzicky je Emilie v dobrém stavu. Má průměrnou výšku, bledou pleť, blond vlasy a černé oči. Má monobrow. Vyrostla v sousedství dělnické třídy. Byla vychována ve šťastném rodinném domě se dvěma milujícími rodiči. V současné době je ve vztahu s Milesem Donaldem Watsonem. Miles je o 5 let starší než ona a pracuje jako umělec. Nejlepší přítelkyně Emilie je bojující umělec Margot Cooperová. Jsou neoddělitelné. Ona také visí kolem s Clyde Hill a Veronica Li. Baví se spolu chodit.